המלצות

אנחנו שני שותפים במאפייה, לפני שפייננס נכנסו לתמונה, חשבנו לסגור את העסק. לכאורה הכל היה מצויין לקוחות נכנסו כל הזמן ויש לנו גם לקוחות קבועים. המקום שלנו היה שוקק חיים אבל בקושי סגרנו את החודש רק כיסינו עלויות בשביל לא להפסיד. פייננס שינו לנו את התפיסה מקצה אל קצה ונתנו לנו רעיונות מבריקים ופשוטים ליישום . הם המליצו לנו להגדיל את המאפים ולמעשה מאחר והמחיר נקבע לפי משקל – הריווחיות שלנו גדלה. וזאת רק דוגמא אחת. אני ממליץ לכל עסק שרוצה להרוויח (לא רק לשרוד ) לדבר עם פייננס….

ברק שרעבי

 

 

הייתי במצב שלא האמנתי שאפשר להתרומם ממנו, ראיתי איך כל השנים והעבודה הקשה יורדים לטמיון בגלל שנה קשה מבחינה כלכלית ואישית.  לא יכולתי לסגור את העסק כי הוא עדיין הרוויח וקשה לעשות משהו אחר כשאתה בן 45 אבל החובות חנקו אותי וזה רק הלך וחנק אותי יותר ויותר.  פייננס מצאו אותי בנקודה הכי נמוכה בחיים שהייתי אי פעם בחייים האלה ועשו לי סדר בבלאגן. היום אני מחזיר חובות אבל גם מרוויח ומקפיד ליישם את כל מה שלמדתי בפייננס.

אבי משולם, חולון

 

פייננס לימדו אותנו שהמשפחה היא יחידה כלכלית ואנחנו צריכים לשלוט בהכנסות ובהוצאות שלנו ולתכנן את העתיד . לפני פייננס חיינו את חיינו בלי שום מחשבה לעתיד, במשך קרוב ל15 שנים היינו במינוס כל הזמן למרות שעבדנו באופן רציף  עם רמת הכנסות ממוצעת . אין לי מילים להודות לפייננס על מה שהם עשו בשבילנו. היום אנחנו במקום אחר לגמרי. יש לנו תקציב אנחנו יודעים מה אנחנו יכולים להרשות לעצמנו ואנחנו גם חוסכים בשבילנו ובשביל הילדים.

משפחת  רגב, ירושלים

 

אנחנו כל כך רוצים להודות לפייננס על כל הליווי והעבודה שהם השקיעו בנו. המפעל שלנו הוא עסק משפחתי  שרץ כבר 50 שנה . אנחנו חיים ונושמים את העסק עשרים וארבע שעות ביממה, אבל היום הדברים השתנו יש  לנו יותר מתחרים בארץ ובחו"ל ולא מספיק רק לייצר מוצר טוב.  הכניסה של פייננס לעסק שלנו לוותה בחששות רבים , אבל אנחנו רואים כל יום את השינוי , פייננס באו מבחוץ עם ראייה חדשה וחשיבה מחוץ לקופסא וזה עשה את ההבדל . הרווחיות שלנו עלתה וגם השיווק שלנו יותר אפקטיבי. פייננס מלווים אותנו כבר יותר משנה ואני בטוח שנתייעץ איתם גם בעתיד.

עומר דורון

 

הסכמים לדוגמא